O nas


Bujamy w Chmurach…czyli kilka słów o nas

Początki oferowania przez nas usługi hostingu oprogramowania handlowo-magazynowego sięgają roku 2007. W owym czasie wielu Klientom pomysł pracy w programie sprzedażowym za pośrednictwem internetu wydawał się co najmniej egzotyczny.

Od początku naszej działalności szczególną uwagę przykładaliśmy do jakości oferowanej przez nas usługi. Nie szliśmy na żaden kompromis podczas wyboru wydajnego sprzętu i oprogramowania komputerowego, szybkich i stabilnych łączy internetowych oraz narzędzi odpowiadajacych za bezpieczeństwo danych. Wiedzieliśmy, że tylko oferując usługi świadczone na najwyższym poziomie możemy uzyskać pełną satysfakcję naszych Klientów. Opłaciło się, dziś to właśnie jakość, niezawodność i doświadczenie są elementami które wyróżniają naszą ofertę na rynku.

W miarę upływu lat pojęcie Cloud Computingu czyli Chmury zaczęło być szeroko obecne w świadomości Klientów. W tej chwili nikt już nie wątpi, że przenoszenie coraz większych zasobów danych biznesowych do Chmury to trend którego nie da się już odwrócić.

Coraz tańszy i szybszy dostęp do internetu sprawił, że to co w Polsce jeszcze kilka lat temu wydawało się wielu trudnym do realizacji, dziś staje się czymś niemal oczywistym. Korzyści tego typu rozwiązań są przecież olbrzymie. My w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie obsługując Klientów z różnych branż i działających w różnych modelach. Wielu naszych obecnych Klientów jest z nami od wielu lat kontynuując swoją działalność i rozwijając się razem z nami.

Dziś Connectico tworzy grupa osób posiadających duże doświadczenie w szeroko pojętej dziedzinie internetowych połączeń sieciowych, specjalistów dot. oprogramowania Microsoft (R) oraz systemów ERP Asseco WAPRO.

Connectico to także profesjonalne datacenter wyposażone w wydajne systemy serwerowe, kilka niezależnych łączy internetowych o wysokich parametrach oraz w profesjonalne systemy czuwające nad bezpieczeństwem danych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, elastyczności i umiejętności dopasowywania się do jego wymagań i oczekiwań uzyskujemy dużą dynamikę rozwoju naszej działalności.

Dołącz do nas, dołącz do Connectico !